Références  - l’école de langue polonaise GLOSSA

Références
Les avis de nos clients confirment la grande qualité de nos services de formation

Polish lessons by Lufthansa
Lufthansa
Izabela Olszewska
German Language Quality Manager

Firma Lufthansa Globar Business Services Sp. Z o.o. współpracuje ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA od roku 2010.

Od tego czasu szkoła przeprowadza na nasze potrzeby liczne kursy j.niemieckiego dla grup pracowników na poziomach A1-C2 prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych lektorów polskich oraz obcojęzycznych. Kursy te są organizowane i realizowane w sposób profesjonalny, zgodnie ze standardami naszej firmy, a wykonywane usługi charakteryzują się profesjonalizmem oraz terminowością. Współpraca przebiega wzorowo, a zlecenia są wykonywane z pełnym zaangażowaniem i z najwyższą jakością standardów obsługi klienta. Nawet w przypadku bardzo krótkich terminów realizacji, Szkoła Języków Obcych GLOSSA zawsze wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, a na wszelakie sugestie i prośby z naszej strony reaguje błyskawicznie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i niniejszym rekomendujemy Szkołę Języków Obcych GLOSSA jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Szkoła języka polskiego oczami Sabre Holdings
Sabre Holdings
Ewelina Gocłowska-Batko
Koordynator szkoleń

Ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA współpracujemy od lipca 2009 roku. Aktualnie firma prowadzi u nas kursy z języków: angielskiego, niemieckiego oraz polskiego.

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z obsługi administracyjnej jak i zajęć prowadzonych przez lektorów. SJO GLOSSA bardzo szybko reaguje na zgłaszane zapytania i efektywnie rozwiązuje wszystkie problemy. Lektorzy są bardzo elastyczni pod względem merytorycznym – chętnie zmieniają program zajęć uwzględniając potrzeby słuchaczy, dopasowują również terminy zajęć w przypadkach, gdy pracownicy nie mogą ich odbyć w stałym wyznaczonym terminie. Szkoła zapewnia system online, dzięki któremu można w łatwy sposób śledzić frekwencję studentów, postępy w nauce, jak również analizować jakie są potrzeby naszych pracowników w zakresie zajęć językowych.

Współpracę z SJO GLOSSA uważam za udaną i polecam jako profesjonalną firmę szkoleniową świadczącą wysokiej jakości usługi.

Philip Morris o kursie języka polskiego
Philip Morris
Aleksandr Kalinin
Manager Training&Learning

SJO GLOSSA prowadzi szkolenia dla pracowników firmy PMI Sernice Center Europe Sp. z o.o. począwszy od kwietnia 2006 roku. Na początku współpraca ograniczała się do prowadzenia kilu grup, z czasem została poszerzona o kolejne języki i nowe grupy.

W maju 2007 roku podjęta została decyzja o przekazania wszystkich szkoleń językowych prowadzonych w firmie PMI Sernice Center Europe Sp. z o.o. Szkole Języków Obcych GLOSSA. W chwili obecnej GLOSSA prowadzi szkolenie w ramach około 60 grup (w tym zajęcia indywidualne) w ramach języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, portugalskiego, czeskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców. Zajęcia prowadzone są zarówno w zakresie języka ogólnego jak również języka biznesowego na wszystkich poziomach zaawansowania.

SJO GLOSSA dała się poznać jako solidny partner, który w bardzo elastyczny sposób reaguje na potrzeby i oczekiwania. Umiejętność zarządzania dużymi projektami została w pełni zweryfikowana już podczas pierwszego etapu współpracy, jakim było przejęcie wszystkich szkoleń językowych w firmie (wykonanie analizy potrzeb, przygotowanie programów nauczania, kwalifikacja uczestników itp.).

SJO GLOSSA wspomaga organizację szkolenia, zaawansowanym systemem online obsługi szkoleń, dzięki któremu nasi pracownicy jak również koordynatorzy szkoleń maj a zawsze na bieżąco wgląd do szczegółowych informacji na temat postępów szkoleń, frekwencji uczestników oraz osiąganych przez nich wyników. System ten umożliwia analizę rezultatów szkolenia i pozwala rozliczać pracowników z osiąganych przez nich wyników.

Lektorzy prowadzący zajęcia cechują się bardzo dobrym przygotowaniem metodycznym, potrafią umiejętnie dopasować tematykę i metody zajęć do potrzeb uczestników szkolenia. Ponadto są to osoby dynamiczne i pełne entuzjazmu, dzięki czemu zajęcia nie tylko SA prowadzone na wysokim poziomie merytorycznym lecz również są dynamiczne i atrakcyjne.

Język polski dla obcokrajowców wg IBM
IBM
Lidia Lesiecka-Pawelec
Koordynator d/s szkoleń

Firma IBM BTO Business Consulting Services Sp. Z o.o. pragnie Państwu polecić usługi firmy Glossa jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera.

Firma Glossa prowadzi w naszej firmie lekcje języka holenderskiego. Zarówno program zajęć jak i sposób prowadzenia lekcji jest utrzymany na bardzo wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje również zaangażowanie prowadzącego lekcje. Realizowany program nauczania spełnia w pełni nasze oczekiwania.

Firma Glossa jest godnym polecenia partnerem, z którym zamierzamy współpracować przy realizacji następnych szkoleń.

BAHLSEN POLSKA opinion about Glossa
BAHLSEN POLSKA
Grażyna Mroczek
dyrektor personalny

SJO Glossa jest związana z firmą Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 1999r. Najpierw jako wykonawca zlecenia kursów językowych grupowych, a później indywidualnych.

Profesjonalne podejście pracowników jak i doświadczenie lektorów jest dużym atutem SJO Glossa, przez lata współpracy dali się poznać jako kompetentni partnerzy. Elastyczność, indywidualne podejście do kursanta, zaangażowanie oraz wysoki poziom nauczania pozytywnie przyczyniły się do rozwoju pracowników naszej firmy. Dyspozycyjność narzędzi w postaci list obecności oraz platformy internetowej daje możliwość stałej kontroli nad postępami uczestników kursów.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić SJO Glossa jako partnera wspierającego rozwój pracowników firmy.

Język polski dla obcokrajowców wg Górka Cement
Górka Cement
Jerzy Szymański
Dyrektor generalny

„GÓRKA CEMENT” Sp. z o.o. współpracuje ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA w zakresie nauki języka angielskiego od stycznia 2001r.

Szkolenia językowe prowadzone są profesjonalnie, z udziałem wykwalifikowanych lektorów polskich jak i native speakers oraz dostosowane do wymagań i potrzeb pracowników naszej firmy.

Zdecydowanie najbardziej skuteczną i naturalną formą nauczania języka angielskiego, były zorganizowane przez Szkołę Języków Obcych GLOSSA wyjazdy na kursy językowe do Londynu. Nauka za granicą w grupach międzynarodowych, zakwaterowanie u starannie dobranych rodzin oraz konieczność posługiwania się językiem w jego autentycznym otoczeniu, było doskonałym sposobem na szybkie podniesienie umiejętności językowych.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę, możemy z pełnym przekonaniem polecić Szkołę Języków Obcych GLOSSA jako rzetelnego partnera do prowadzenia szkoleń językowych.

onet.pl about polish lesson
onet.pl
Michał Szot
Manager Personalny

W latach 2004/2006 Szkoła języków obcych – Glossa przeprowadziła kursy języka angielskiego dla pracowników Onet.pl SA. Zakres kursów obejmował grupy o zróżnicowanym stopniu znajomości języka.

Dobrze zrealizowane, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym zajęcia umożliwiły naszym pracownikom zwiększenie kompetencji językowych.
Z powyższych powodów polecamy współpracę z firmą wszystkim zainteresowanym.

Język polski dla obcokrajowców wg Fisher Polska
Fisher Polska
Andrzej Waslak
Prezes zarządu

SJO GLOSSA prowadzi szkolenia językowe dla pracowników naszej firmy w zakresie języka angielskiego oraz niemieckiego.

Sposób prowadzenia zajęć, tematyka oraz wykorzystane na zajęciach materiały stosowane metody są bardzo wysoko oceniane przez uczestników szkolenia. Godna podkreślenia jest także umiejętność dostosowania przez lektorów zajęć do indywidualnych potrzeb i celów uczestników szkolenia.

Pod względem organizacyjnym szkoła GLOSSA jest bardzo profesjonalną firmą, gdyż zawsze szybko odpowiada na nasze potrzeby wykazując przy tym dużą elastyczność. Dużą pomocą w szkoleniu jest także udostępniony dla uczestników szkolenia i pracowników działu szkoleń system obsługi szkolenia online, który umożliwia szybki dostęp do wszystkich kluczowych informacji związanych z daną grupą, jej uczestnikami oraz przebiegiem szkolenia.

Z przyjemnością rekomendujemy szkołę GLOSSA firmom zainteresowanym prowadzeniem szkoleń językowych dla swoich pracowników.

Hexagon Metrology o języku polskim dla obcokrajowców
Hexagon Metrology
Dyrektor generalny

Firma Hexagon Metrology Sp. z o.o. pragnie zarekomendować i polecić SJO Glossa jako rzetelną i profesjonalną firmę w zakresie szkoleń językowych.

Korzystamy z kursów języka włoskiego, angielskiego i polskiego dla obcokrajowców. Wszyscy uczestnicy tych kursów są bardzo zadowoleni z prowadzonych zajęć. Lektorzy prowadzący zajęcia są bardzo doświadczeni zarówno pod względem merytorycznym jak i metodologicznym. Posiadają wysoką kulturę osobistą i angażują się w prowadzone zajęcia.

Postępy w nauce naszych pracowników są sprawdzane w postaci okresowych testów a ponadto można je w łatwy sposób monitorować online.

Bardzo ważną sprawą, na którą zwracamy uwagę jest możliwość elastycznego ustalania harmonogramu zajęć dopasowanego do naszych potrzeb. Przy specyfice naszej firmy jest to sprawa bardzo istotna.

Wszystkie kursy prowadzone przez firmę Glossa spełniają nasze oczekiwania i możemy ją polecić wszystkim, którzy chcieliby uczyć się języków obcych.

Mostostal Kraków o języku polskim dla obcokrajowców
Mostostal Kraków
Tadeusz Szymański
Specjalista-koordynator zespołu kadr

Mostostal Kraków SA współpracuje ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA w zakresie szkoleń z języka angielskiego i hiszpańskiego. Zdecydowaliśmy się na tę współpracę po zapoznaniu się z kwalifikacjami lektorów, programami nauczania oraz otwartością i elastycznością w codziennych działaniach. Szkoła Języków Obcych GLOSSA prowadzi dla nas zajęcia na kilku poziomach zaawansowania, zawsze szczegółowo dopasowując tematykę i osobowość lektora do grupy. Wszyscy uczestnicy wysoko oceniają zajęcia i chętnie w nich uczestniczą. Jako pracodawcy jesteśmy regularnie informowani o obecności słuchaczy na zajęciach oraz wynikach testów podsumowujących progres w nauce języka.

Z przyjemnością możemy polecić współpracę ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA.

MPO Kraków SA w szkole języka polskiego
MPO Kraków SA
Henryk Kultys
Prezes zarządu

Szkoła Języków Obcych GLOSSA siedzibą w Krakowie, ul. Dietla 103 prowadzi szkolenia pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Spółka z o.o. w Krakowie w zakresie nauki języka angielskiego od marca 2003 roku. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny pod każdym względem zarówno merytorycznym jak i organizacyjnym. Spotkania mają charakter nie tylko wykładów, lecz także w dużym stopniu i opierają się na konwersacji między prowadzącymi, a uczestnikami kursu. Dzięki takiej metodzie nauczania potrzy letnim okresie współpracy pracownicy Spółki z łatwością i bez obaw mogą posługiwać się językiem angielskim w praktyce.

Z pełnym uznaniem polecamy SJO GLOSSA do organizacji szkoleń w zakresie nauki języka obcego. Zarówno przystępnie ułożony program, indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia, a także fachowo przekazywane wiadomości przez kompetentnego lektora składają się na obraz SJO GLOSSA jako firmy rzetelnej i wartej zaufania, do współpracy z którą serdecznie zachęcamy.

Polish lessons wg Linde Gaz Polska
Linde Gaz Polska
Bogusław Kadula
Kierownik Działu Dystrybucji Cieczy

Szkoła Języków Obcych GLOSSA współpracuje z firmą Linde Gaz Polska w zakresie organizacji grupowych kursów języka angielskiego. Zajęcia poprzedzone analiza potrzeb uczestników kursu, co pozwoliło na stosowny dobór programu i zawartości merytorycznej szkolenia. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób, z wykorzystaniem różnorodnych metod nauczania. Warte podkreślenia jest zaangażowanie lektorów jak i elastyczność organizacyjna osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie szkoły.

Elektromontaż about polish for foreigners
Elektromontaż
Władysław Świadek
Prezes zarządu

Szkoła Języków Obcych GLOSSA prowadzi od roku szkolenia z języka angielskiego w naszej firmie.

Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie a ponadto w bardzo atrakcyjnej formie i są wysoko oceniane przez naszych pracowników. Doskonałe przygotowanie metodyczne owocuje szybkim wzrostem poziomu znajomości języka a odpowiedni dobór materiałów szkoleniowych oraz tempo i urozmaicenie zajęć pozwalają na szybki postęp w rozwijaniu zdolności komunikacyjnych uczestników szkoleń.

Firma GLOSSA wykazała się duża elastycznością we wzajemnych kontaktach zapewniając sobie miano dobrego partnera dlatego z przyjemnością możemy rekomendować Szkołę Języków Obcych GLOSSA jako profesjonalną firmę szkoleniową.

Szkoła języka polskiego wg Aurelian Oil & Gas Poland
Aurelian Oil & Gas Poland
Paweł Chałupka
Prokurent

Firma Aurelian Oil & Gas Poland Sp. Z o.o. w 2012 roku nawiązała współpracę ze Szkoła Języków Obcych GLOSSA w ramach szkolenia z języka polskiego pracownika biura regionalnego w Krakowie. Kurs ukierunkowany był na rozwój słownictwa ogólnego jak i na zagadnienia gramatyczne.

Szkolenie językowe było realizowane z najwyższa starannością i dbałością o założenia merytoryczne jak i organizatorskie. Nasze oczekiwania w zakresie tematyki oraz sposobu prowadzenia szkolenia zostały spełnione.

Polecamy usługi Szkoły Języków Obcych GLOSSA i wyrażamy zadowolenie z dotychczasowej współpracy.

Dom-Bud about polish language course
Dom-Bud
mgr inż. Marek Szaflarski
Dyrektor Współwłaściciel Przedsiębiorstwa

Przedsiębiorstwo Dom-Bud M. Szaflarski, A. Chlebowski spółka jawna Kraków, ul. Salwatorska 14 potwierdza, że od kilku lat korzysta z usług Szkoły Języków Obcych GLOSSA Kraków, ul. Dietla 103/1, organizując lekcje języka angielskiego w naszej firmie. Stwierdzamy, że zajęcia prowadzone są wysokim poziomie, rzetelnie i w sposób dostosowany do wymagań zamawiającego.

Potwierdzamy bardzo wysokie kwalifikacje lektorów, dobierających tematy dla uczących się w sposób zróżnicowany i dostosowany do poziomu znajomości języka. Zajęcia są ciekawe i pobudzają zainteresowanie wśród uczniów.

Szkoła języka polskiego okiem Valsir Polska
Valsir Polska
Barbara Rosek
Dyrektor generalny

Współpraca ze Szkołą Języków Obcych GLOSSA układała się znakomicie. Chcemy wyrazić swoją satysfakcję z jakości usług świadczonych przez tę firmę. Pracownicy Valsir Polska byli w pełni zadowoleni z nauki języka obcego. Nauczyciel firmy Glossa jest prawdziwym profesjonalistom w swojej dziedzinie (nauka j. włoskiego).

Bez wahania możemy polecić firmę Glossa wszystkim przyszłym klientom.

Michał Szot about polish for foreigners
Michał Szot
ONET.PL

Dobrze zrealizowane, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym zajęcia umożliwiły naszym pracownikom zwiększenie kompetencji językowych.

więcej

Avez-vous des questions? Complétez le formulaire ou téléphonez - nous +48 12 352-12-09.